Palo Santo(50gr)
İndirim!

Palo Santo(50gr)

Orijinal fiyat: 250₺.Şu andaki fiyat: 210₺. (KDV dahil)

Palo Santo’nun güzel kokusunun süzülerek bulunduğunuz mekana yayılmasına izin verin. Palo Santo’nun kutsal kokusu, derinden gelen eski ve tanıdık bir bilgiyi ateşleyerek gerilimi azaltmada  içsel dengenizi sağlayarak manevi huzura ulaşmanızda size rehberlik edecek.

Palo Santo, İnkalar tarafından uzun yıllar boyunca hayatlarının birçok alanında kullanılmıştır.

Dünyanın en güzel kokulu ağaçlarından biri olan Palo Santo’yu şamanlar, azizler evrenle daha güçlü bir manevi etkileşim kurmak, köklenmek, deneyimlemek ve onarmak için sıkça kullanmışlardır.

Bu nedenlerle ona İngilizce’de  “Holy Wood“ anlamına gelen Palo Santo yani  “Kutsal Ağaç” adı verilmiştir.

Zengin limon aroması ile turunçgillerin kabuklarında bolca bulunan benzer kimyasal bileşenlerden oluşan reçinesi Palo Santo’yu doğal bir sinek, böcek ve haşerelere kovucu yapar.

Palo Santo kokusunun yaratıcılığı ve işlerle olan uyumu artırdığına inanıldığı gibi, yapışkan kaygı duygularından kurtulmada ve iç dengeye giden yolda insanlara rehberlik yaptığına inanılır.

Mekan temizliğinin tamamlayıcısı olan bu çok özel doğal ağaç reçinesinin kokusuna bayılacaksınız.

Tamamen ‘Wild Harvest’ yöntemi ile Peru Hükümeti kontrolünde toplanmasına izin verilen Palo Santo ağacı, koruma altında olan ağaç türlerindendir. Sadece doğal yollarla canlılığını kaybetmiş ve yere düşmüş parçalarının toplanmasına izin verilir.

Peru’nun Kuzey bölgesindeki And Dağları eteklerinde bulunan kuru tropikal ormanlardan Peru Hükümeti izni ve kontrolünde toplanmıştır.

Mala dükkanı palo santo ürünlerimiz İthalat belgeli ve sertifikalıdır.

Yöre: Peru

Koku: Tatlı, Çam, Nane ve Misk

Hasat Şekli: Wild Harvest

Reçine Türü: Islak Yapışkan

Uzunluk: 10-12cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Palo Santo(50gr)” için yorum yapan ilk kişi siz olun
error: İçerik korunmaktadır !!
× İletişime Geç