Hakkımızda

Hakkımızda

2018 yılında yantralarla başladığımız spiritüel mucize yolculuğumuza, değerli ve doğal taşların gücünü eklediğimiz malalarımızı da yanımıza alarak titreşimlerimizi arttırmaya devam ediyoruz.

Malalar, birbirinden farklı enerjilere ve etkilere sahip 108 doğal taşın etkileşimini ve gücünü bize hatırlatmak ve her an yanımızda olduğunu hissettirmek için yüksek enerjilerle hazırlanmış meditasyon ve şifa araçlarıdır.

Malalarımızdaki her bir doğal taşın farklı enerjisi ve etkileri vardır.

Doğal taşlar dünya yüzeyinde doğal oluşumlarla temel olarak bir veya birkaç mineralin bir araya gelmesiyle ortaya çıkmaktadır. Doğada kendiliğinden var olabilen bu mineraller gelişmiş bir canlı türü olan insanların yapılarında taşıdığı bir çok minerallerle aynı veya benzer özellikler bulundurmaktadır. Doğal taşlar, benzer veya aynı kimyasal özelliklere sahip olması sayesinde bedenimizdeki enerji akışında meydana gelen olumsuz/yanlış bir değişiklik faktörü (hastalıklar, travmalar, stres, tıkanıklık vb.) var olduğunda ilgili yerdeki enerji akışının düzenlenmesine ve enerji akışının doğru yönlendirilmesine yardımcı olmaktadır. Çünkü her maddenin olduğu gibi doğal taşların da kendine ait enerjisi bulunmaktadır. Doğal taşların kendine ait enerjisi ile insan bedeninin enerjisinin etkileşime girmesi sayesinde bir çok farklı alanda doğal taşlardan yararlanılmıştır. Bunlar arasında; çakra dengeleme, ruh sağlığının korunması, negatif enerjileri topraklama ve tıkanık bölgelerin açılması yer almaktadır.

Mala Dükkanı

error: İçerik korunmaktadır !!
× İletişime Geç