Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası sayfamıza hoş geldiniz! Mucizeler Dükkanı hizmetlerini kullandığınızda, bilgilerinizi bize güvenebilirsiniz. Bu Gizlilik Politikası, topladığımız verileri, neden topladığımızı ve ne yaptığımızı anlamamıza yardımcı olmak içindir. Bizimle bilgi paylaştığınızda, hizmetlerimizi sizin için daha da iyi hale getirebiliriz. Örneğin size daha alakalı arama sonuçları ve reklamları gösterebiliriz, insanlarla bağlantı kurmanıza veya başkaları ile daha hızlı ve kolay paylaşımda bulunmanıza yardımcı olabiliriz. Gizlilik Politikası, hizmetlerimizi kullanırken bilgiyi nasıl kullandığımızı ve gizliliğinizi nasıl koruyabileceğinizi açıkça belirtmenizi isteriz. Bu önemli; Umarız okumak için zaman ayırır. Gizlilik Politikası, unutmayın, bilgilerinizi yönetmek ve gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumak için denetimler bulabilirsiniz. Mümkün olduğunca basit tutmaya çalıştık.

Gizlilik Politikası Verilere erişme, düzeltme ve silme hakkı, veri işleme işlemlerine itiraz hakkı

Gizlilik Politikası, müşterilerimiz, kendilerine ait kişisel verilere erişme, bunları düzeltme ve silmek hakkına sahiptir ve yazılı istekte bulunarak istediği zaman bu verilerin işlenmesine itiraz eder. Şirket, kişisel verilerin güvenliğini ve mahremiyetini korumak ve yetkisiz üçüncü şahıslar tarafından değiştirilmiş, bozulmuş, tahrip edilmiş veya erişime maruz kalmamak için gerekli tedbirleri almak için her türlü çabayı göstermektedir. Bununla birlikte, Şirket internet kullanımıyla ilgili her bir riski kontrol altında tutmaz ve bu nedenle Site kullanıcılarını Internet’in işleyişi ve kullanımı ile ilgili potansiyel riskleri konusunda uyarır. Site, diğer web sitelerine veya diğer internet kaynaklarına bağlantılar içerebilir. Şirket, bu web sitelerini ve dış kaynakları kontrol edemediğinden, bu web sitelerinin ve dış kaynakların sağlanması veya sergilenmesi için sorumlu tutulamaz ve içerik, reklam, ürünler, hizmetler veya başka herhangi bir materyalden sorumlu tutulamaz. Bu web sitelerinden veya dış kaynaklardan veya bu sitelerden veya bu sitelerden edinilebilir veya mevcut.

Gizlilik Politikası Kişisel verilerin yönetimi

Birçok hizmetimiz için kişisel verilerinizi online olarak görüntüleyebilir veya düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, verilerinizi toplama ve kullanma hakkında seçim yapabilirsiniz. Kişisel verilerinize nasıl erişebilir veya bunlarla nasıl kontrol edebileceğinizi kullandığınız servislere göre değişir. Mucizeler Dükkanın’dan promosyon iletişimlerini e-posta, SMS, fiziksel posta ve telefon yoluyla almak isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz. Bizden promosyon e-postası veya SMS mesajları alırsanız ve devre dışı bırakmak istiyorsanız, o mesajdaki talimatları takip ederek bunu yapabilirsiniz. Ayrıca, iletişim bilgilerini güncellemenize, iletişim tercihlerini yönetmenize, e-posta aboneliklerini devre dışı bırakmanıza ve e-posta aboneliklerini devre dışı bırakmanıza olanak tanıyan Şirket Tanıtım İletişim Yöneticisi’ni ziyaret ederek ve imzalayarak promosyon e-postası, telefon görüşmeleri ve posta postalarının alınması hakkında seçim yapabilirsiniz. iletişim bilgilerinizi ortaklarımızla paylaşın. Bu seçenekler, belirli hizmetlerinin parçası olan zorunlu hizmet iletişimleri için geçerli değildir.

Topladığımız bilgiler

Gizlilik Politikası, Mucizeler Dükkanı, etkin bir şekilde çalışmak ve size hizmetlerimizle ilgili en iyi deneyimleri sağlamak için verileri toplar. Kişisel bir hesap oluştururken olduğu gibi, bu verilerin bir kısmını doğrudan sağlayın. Bunlardan bazılarını, örneğin çerezler gibi teknolojileri kullanarak, cihazınızda çalışan yazılımlardan hata raporları veya kullanım verileri kullanarak hizmetlerimizle nasıl etkileşim kurduğunuzu kayıt ederek elde ediyoruz. Üçüncü taraflardan (diğer şirketler de dahil olmak üzere) veri topluyoruz. Örneğin, topladığımız verileri diğer şirketlerden demografik veriler alarak tamamlıyoruz. Ayrıca, belirli hizmetleri bulunduğunuz yere özelleştirmek için IP adresinize dayalı bir yer belirlememize yardımcı olması için başka şirketlerin servislerini de kullanıyoruz. Topladığımız veriler kullandığınız hizmetlere ve özelliklere bağlı.

Bilgilerinizi nasıl kullanıyoruz

Topladığımız bilgileri üç temel amaçla kullanmaktadır: işimizi yürütmek ve sunduğumuz hizmetleri sunmak (iyileştirme ve kişiselleştirme dahil) yapmak, tanıtım iletişimleri de dahil olmak üzere iletişim göndermek ve reklam göstermek için. Bu amaçları gerçekleştirirken, topladığımız verileri, kullandığınız çeşitli hizmetleri ile birleştirerek size daha sorunsuz, tutarlı ve kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmaktayız. Bununla birlikte, gizliliği arttırmak için, bazı veri kombinasyonlarını önlemek için tasarlanmış teknolojik ve prosedürel güvenlik önlemleri oluşturduk. Örneğin, kimliği doğrulanmadığında (oturum açmadığınızda), adınız, e-posta adresiniz veya telefon numaranız gibi sizi doğrudan tanımlayan hesap bilgilerinden ayrı olarak bizden topladığımız verileri depolarız.

Bilgilerinizi paylaşma

Gizlilik Politikası, Kişisel verilerinizi, rızanızla veya herhangi bir işlemi tamamlamak için veya talep ettiğiniz veya yetkilendirdiğiniz herhangi bir hizmeti sunmak için gerekli olduğu gibi paylaşıyoruz. Örneğin, içeriğinizi üçüncü taraflarla paylaşmamızı söylediğinizde paylaşıyoruz. Bir satın alma işlemi yapmak için ödeme verileri sağladığınızda, ödeme verilerini ödeme işlemlerini yürüten veya diğer finansal hizmetler sağlayan bankalar ve diğer kuruluşlarla paylaşacağız ve dolandırıcılık önleme ve kredi riskini azaltma işlemlerini yapacağız. Buna ek olarak, kişisel verilerinizi kontrol edilen bağlı şirketlerimiz ve iştiraklerimiz arasında paylaşıyoruz. Ayrıca kişisel verilerini, bu beyanda açıklanan amaçlar doğrultusunda bizim adımıza çalışan satıcılar veya temsilcilerle paylaşırız. Örneğin, müşteri hizmetleri desteği sağlamak veya sistem ve hizmetlerimizi korumak ve korumak için kiraladığımız şirketler, bu işlevleri sağlamak için kişisel verilere erişmek zorunda kalabilirler. Bu gibi durumlarda, bu şirketler veri gizliliği ve güvenlik gereksinimlerimize uymalı ve bizden aldığı kişisel verileri başka herhangi bir amaçla kullanmasına izin verilmez.

error: İçerik korunmaktadır !!
× İletişime Geç